MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Firma Tricolor Sp. z o.o.  jest obecna na rynku pokarmów dla zwierząt od 1997 roku. W swojej ofercie posiada znane i cenione marki karm dla psów z Wielkiej Brytanii. Podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych zaprezentują dwie z nich: Dr John oraz Naturediet.

Dr John
to flagowy produkt firmy Gilbertson & Page założonej w 1873 roku. Produkty tego producenta zdobyły szeroką rzeszę klientów, ale również zyskały poparcie renomowanych hodowców i treserów psów oraz dworu królewskiego, czego wyrazem było przyznanie Gwarancji Królewskich. W bogatej ofercie marki Dr John każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila, są produkty dla szczeniąt, hypoalergiczne, bez zbóż czy dla seniorów. Wszystkie charakteryzują się odpowiednim stosunkiem jakości do ceny.


Naturediet
to naturalne mokre karmy dla psów. Wszystkie składniki, z których główne to mięso i warzywa, kupowane są bezpośrednio od lokalnych producentów. W tych produktach nie znajdziecie Państwo konserwantów, sztucznych dodatków takich jak barwniki i aromaty czy pszenicy lub innych wypełniaczy. Używamy wyłącznie mięsa przeznaczonego do spożycia przez ludzi, zdrowych warzyw oraz lekkostrawnych węglowodanów. Jesteśmy pewni, że Państwa pies otrzyma najlepszą naturalną karmę.


<< wstecz