MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Dla zdrowia i doskonałej kondycji psów

DELCON to karma, która powstaje w rodzinnym przedsiębiorstwie, zajmującym się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów i kotów. Została opracowana z najwyższą starannością przez dietetyków i lekarzy weterynarii. Wszystkie składniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy i najnowsze wymagania jakościowe, a ciągłe kontrole i analizy zapewniają najwyższą jakość zawartości każdego opakowania.

DELCON to karmy, których skład został oparty o dehydratyzowane mięso oraz białe ryby z dodatkiem całych suszonych jaj, małży nowozelandzkich, oleju z łososia, warzyw, ekstrudowanych ziaren zbóż.
Przyjęta unikatowa formuła odzwierciedla naturalne potrzeby żywieniowe psów, które ukształtowało życie u boku człowieka.

CERTYFIKACJA GMP to gwarancja stosowania dobrych praktyk przez producenta, poświadczenie wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.

MIĘSO użyte do produkcji karm DELCON to najwyższej jakości świeże, ekologiczne mięso dostarczane do firmy E&P Petfood przez lokalnych producentów żywności dla ludzi. Posiada wszystkie certyfikaty przydatności do spożycia. Zawartość na poziomie do 63% to gwarancja właściwego źródła energii dla najbardziej wymagających.

OLEJ Z ŁOSOSIA bogaty w kwasy Omega 3. Poprzez dobranie właściwych proporcji kwasów Omega 3 / Omega 6 dostarczamy psom niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania skóry i układu nerwowego. Dzięki kwasom omega sierść jest zdrowa i lśniąca.

SUSZONA CYKORIA
to naturalne źródło FOS, które dbają o stymulację układu odpornościowego i trawiennego, to włókna, które wspomagają wchłanianie składników odżywczych i pomagają w zwalczaniu szkodliwych bakterii. Suszona cykoria jest również źródłem inuliny – naturalnego prebiotyku dbającego o dobrą florę bakteryjną w jelitach.

Czego nie znajdziecie w  karmie DELCON? Sztucznych konserwantów, barwników i polepszaczy smaku. A to wszystko dla zdrowia i doskonałej kondycji psów i kotów!


<< wstecz