MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

01.07.19

Sponsor wystawy - TROPICAL

TROPICAL jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, a linie produkcyjne firmy należą do najlepszych na świecie.


28.06.19

Polecamy - Tricolor


Firma Tricolor Sp. z o.o. obecna jest na rynku pokarmów dla zwierząt od 1997 roku. Obecnie w ich ofercie dostępne są następujące produkty znanych i cenionych na świecie producentów: suche karmy dla psów 
i kotów, sucha karma dla fretek, naturalne diety mięsne dla psów.

Starając się sprostać Państwa oczekiwaniom klientów Tricolor przedstawia szeroką gamę produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Ich  nadrzędnym celem jest zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez budowanie z nimi trwałych relacji oraz elastyczne dopasowywanie się do potrzeb rynku. Gwarantują wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo oraz dogodne warunki współpracy.


13.05.19

Polecamy - Firma JOKER

Firma produkcyjno - handlowa JOKER powstała w 1990 roku. Siedziba Firmy znajduje się w Sosnowcu przy ulicy Wyszyńskiego 2. Wyroby firmy JOKER  obejmują różnego typu legowiska dla psów i kotów oraz akcesoria wykonane w szerokiej gamie kolorystycznej i z różnego rodzaju materiałów. Serdecznie zapraszamy również do zakupu w sklepie internetowym

10.12.2018

Wykaz ras i harmonogram wystawy

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już w najbliższy weekend! W halach targowych zaprezentuje się ponad 2500 psów 222 ras. Czworonogi przyjadą do nas z 22 krajów. Zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godz. 10 -17.

Sprawdź:
>>> WYKAZ RAS
>>> PLAN SĘDZIOWANIA
1 | 2 | 3 | 4