MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.12.2018

Wykaz ras i harmonogram wystawy

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już w najbliższy weekend! W halach targowych zaprezentuje się ponad 2500 psów 222 ras. Czworonogi przyjadą do nas z 22 krajów. Zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godz. 10 -17.

Sprawdź:
>>> WYKAZ RAS
>>> PLAN SĘDZIOWANIA
07.12.2018

Zbadaj wzrok swojemu psu

Podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych (15 i 16 grudnia) będzie można skorzystać z usług psiego okulisty.

Badanie obejmuje kompleksową diagnostykę okulistyczną z możliwością wystawienia certyfikatu badania chorób dziedzicznych oczu i zostanie przeprowadzone przez prof. dr hab. Ireneusza Balickiego (Dypl. EESVO, ESVO).
więcej >>
06.12.2018

Na pomoc potrzebującym zwierzętom

Fundacja Azylu Koci Świat, działająca od 2004 roku, ma obecnie pod opieką około 100 kotów, około 40 psów, trzy kozy, cztery konie, kilkadziesiąt kurek i kilkanaście szczurków. Działają na terenie Mazowsza, przede wszystkim w okolicy Nasielska i Warszawy.  Zajmują się sterylizacją i leczeniem kotów wolnobytujących i opieką nad zwierzętami bezdomnymi (psami i kotami domowymi, pozbawionymi opieki), poszukiwaniem odpowiedzialnych domów. Bardzo istotnym celem ich działalności jest promowanie właściwej opieki nad psami i kotami – profilaktyka zdrowotna, właściwe żywienie, sterylizacja domowych pupili i kotów wolnobytujących, konieczność dokarmiania kotów żyjących w miastach.


Na stoisku fundacji podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych będziecie mogli kupić ręcznie zdobione pudełka, biżuterię, gadżety fundacyjne, kubeczki, koszulki, obroże, kocyki oraz wiele innych pięknych psioprzedmiotów, a cały dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie zwierząt w azylu.
05.12.2018

Profesjonalna pielęgnacja czworonogów

Firma Dog Care specjalizuje się w pielęgnacji i kondycji psów, ze szczególnym uwzględnieniem psów wystawowych. Są wyłącznym przedstawicielem profesjonalnych australijskich produktów pielęgnacyjnych dla psów i kotów.

W swojej ofercie posiadają cały szereg szamponów, odżywek, balsamów oraz olejków mających za zadanie, jak najlepiej zadbać o szatę pupila. Oprócz kosmetyków w asortymencie firmy znajdziecie szczotki, grzebienie, ręczniki, fartuchy groomerskie, a także kubki i magnesy z wizerunkami różnych ras psów.

1 | 2 | 3