MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

04.12.18

Pomoc mile widziana!

Miło nam poinformować, że gościem wystawy będzie Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt.  LSOZ została powołana w celach prowadzenia wszechstronnej działalności w zakresie szeroko pojętej ochrony przyrody i środowiska naturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony zwierząt. Prowadzi oraz wspiera działania na rzecz inicjowania procesu zmian cywilizacyjnych, obyczajowych, kulturowych i legislacyjnych dążących w kierunku poszanowania praw zwierząt oraz tworzenia zwierzętom godnych warunków życia.

W domach tymczasowych wolontariuszy stale przebywa wiele zwierząt potrzebujących specjalistycznego leczenia i opieki. Fundacja działa społecznie, na zasadzie wolontariatu. Utrzymuje się wyłącznie ze zbiórek publicznych oraz z wpłat 1% podatku dochodowego.

Jeżeli chcecie Państwo wspomóc fundację, zapraszamy na stoisko LSOZ. 

30.11.2018

Wysokiej jakości dodatki żywieniowe dla psów

Marka POKUSA for health jest liderem polskiego rynku w dostarczaniu naturalnych suplementów diety dla psów. Ich produkty to nie tylko gwarancja jakości, ale także wysokiej skuteczności, dlatego stanowią nieodłączną część diety wybitnych psów sportowych oraz hodowlanych. Bogata gama asortymentu pozwala na dowolne komponowanie jadłospisu od modelu B.A.R.F. po bilansowanie żywienia psów użytkowych i hodowlanych.

Koniecznie zajrzyjcie na stoisko marki.
30.11.2018

Modnie, wygodnie, komfortowo

W asortymencie firmy Pelo znajdziecie wszystko, czego potrzebują wasze psiaki - od kurtek, kubraczków softshellowych, kombinezonów, przez sukienki, koszulki, bluzy, po smycze, obroże, komfortowe i wygodne legowiska i norki, praktyczne i użyteczne maty. To wszystko i wiele więcej na stoisku firmy podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Lublinie!

29.11.2018

Dla zdrowia i doskonałej kondycji psów

DELCON to karma, która powstaje w rodzinnym przedsiębiorstwie, zajmującym się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów i kotów. Została opracowana z najwyższą starannością przez dietetyków i lekarzy weterynarii. Wszystkie składniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy i najnowsze wymagania jakościowe, a ciągłe kontrole i analizy zapewniają najwyższą jakość zawartości każdego opakowania.

Zapraszamy na stoisko firmy Delcon Polska! II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już 15-16 grudnia.
więcej >>