MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

30.11.2018

Modnie, wygodnie, komfortowo

W asortymencie firmy Pelo znajdziecie wszystko, czego potrzebują wasze psiaki - od kurtek, kubraczków softshellowych, kombinezonów, przez sukienki, koszulki, bluzy, po smycze, obroże, komfortowe i wygodne legowiska i norki, praktyczne i użyteczne maty. To wszystko i wiele więcej na stoisku firmy podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Lublinie!

29.11.2018

Dla zdrowia i doskonałej kondycji psów

DELCON to karma, która powstaje w rodzinnym przedsiębiorstwie, zajmującym się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów i kotów. Została opracowana z najwyższą starannością przez dietetyków i lekarzy weterynarii. Wszystkie składniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy i najnowsze wymagania jakościowe, a ciągłe kontrole i analizy zapewniają najwyższą jakość zawartości każdego opakowania.

Zapraszamy na stoisko firmy Delcon Polska! II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już 15-16 grudnia.
więcej >>
28.11.2018

Z dbałością o najmniejszy szczegół

Pupilovo to polska firma, która powstała nie tylko z miłości do pupili, ale również do... dzieci! To właśnie dzięki nim narodził się pomysł na obroże, smycze i szelki dla psów uszyte z chust do noszenia maluchów. Akcesoria mają unikalne wzory, są ręcznie szyte z wysokiej jakości tkanej bawełny, miękkie w dotyku, przyjemne w noszeniu oraz niezwykle wytrzymałe w utrzymaniu. Oprócz tego sklep ma w swojej ofercie produkty zaprzyjaźnionych polskich firm: DogLimit (wieszaki, tabliczki oraz kwietniki z rasami psów oraz Nieszablonowo4U (filcowe gadżety: okładki na książeczki zdrowia/paszporty, etui na telefon, teczki A4 oraz obroże plecione z linki PP).
13.11.18

Happy Way na spacer, podróż, wycieczkę, trening

HappyWay to produkty i akcesoria przeznaczone do aktywnego spędzania czasu z pupilem. To m.in. komfortowe maty transportowe do samochodu, pasy bezpieczeństwa dla psów, saszetki na smakołyki, bandanki, mobilne legowiska, worki, plecaki, nerki na pas i wiele innych.


W Happy Way znajdziecie rozwiązania przydatne podczas podróży, spaceru, treningu z psem. Szyją krótkie serie produktowe oraz produkty na indywidualne, nietypowe zamówienia.


W imieniu właścicieli zapraszamy do odwiedzenia stoiska podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych. Zakupów można dokonać również odwiedzając stronę www.happyway.com.pl oraz Facebook https://www.facebook.com/HappyWayBrand/