MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

28.11.2018

Z dbałością o najmniejszy szczegół

Pupilovo to polska firma, która powstała nie tylko z miłości do pupili, ale również do... dzieci! To właśnie dzięki nim narodził się pomysł na obroże, smycze i szelki dla psów uszyte z chust do noszenia maluchów. Akcesoria mają unikalne wzory, są ręcznie szyte z wysokiej jakości tkanej bawełny, miękkie w dotyku, przyjemne w noszeniu oraz niezwykle wytrzymałe w utrzymaniu. Oprócz tego sklep ma w swojej ofercie produkty zaprzyjaźnionych polskich firm: DogLimit (wieszaki, tabliczki oraz kwietniki z rasami psów oraz Nieszablonowo4U (filcowe gadżety: okładki na książeczki zdrowia/paszporty, etui na telefon, teczki A4 oraz obroże plecione z linki PP).
27.11.2018

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Firma Tricolor Sp. z o.o. 
jest obecna na rynku pokarmów dla zwierząt od 1997 roku. W swojej ofercie posiada znane i cenione marki karm dla psów z Wielkiej Brytanii. Podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych zaprezentują dwie z nich: Dr John oraz Naturediet.
więcej >>
13.11.18

Happy Way na spacer, podróż, wycieczkę, trening

HappyWay to produkty i akcesoria przeznaczone do aktywnego spędzania czasu z pupilem. To m.in. komfortowe maty transportowe do samochodu, pasy bezpieczeństwa dla psów, saszetki na smakołyki, bandanki, mobilne legowiska, worki, plecaki, nerki na pas i wiele innych.


W Happy Way znajdziecie rozwiązania przydatne podczas podróży, spaceru, treningu z psem. Szyją krótkie serie produktowe oraz produkty na indywidualne, nietypowe zamówienia.


W imieniu właścicieli zapraszamy do odwiedzenia stoiska podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych. Zakupów można dokonać również odwiedzając stronę www.happyway.com.pl oraz Facebook https://www.facebook.com/HappyWayBrand/

18.10.2018

Zostań wystawcą II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych

Zajmujesz się dystrybucją lub produkcją artykułów oraz akcesoriów dla psów? Koniecznie zaprezentuj swój asortyment podczas  II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 15-16 grudnia w Targach Lublin. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: e.kolodynska@targi.lublin.pl, tel. 81 458 15 35.
więcej >>
1 | 2 | 3