MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

30.11.2018

Wysokiej jakości dodatki żywieniowe dla psów

Marka POKUSA for health jest liderem polskiego rynku w dostarczaniu naturalnych suplementów diety dla psów. Ich produkty to nie tylko gwarancja jakości, ale także wysokiej skuteczności, dlatego stanowią nieodłączną część diety wybitnych psów sportowych oraz hodowlanych. Bogata gama asortymentu pozwala na dowolne komponowanie jadłospisu od modelu B.A.R.F. po bilansowanie żywienia psów użytkowych i hodowlanych.

Koniecznie zajrzyjcie na stoisko marki.
30.11.2018

Modnie, wygodnie, komfortowo

W asortymencie firmy Pelo znajdziecie wszystko, czego potrzebują wasze psiaki - od kurtek, kubraczków softshellowych, kombinezonów, przez sukienki, koszulki, bluzy, po smycze, obroże, komfortowe i wygodne legowiska i norki, praktyczne i użyteczne maty. To wszystko i wiele więcej na stoisku firmy podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Lublinie!

29.11.2018

Dla zdrowia i doskonałej kondycji psów

DELCON to karma, która powstaje w rodzinnym przedsiębiorstwie, zajmującym się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów i kotów. Została opracowana z najwyższą starannością przez dietetyków i lekarzy weterynarii. Wszystkie składniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy i najnowsze wymagania jakościowe, a ciągłe kontrole i analizy zapewniają najwyższą jakość zawartości każdego opakowania.

Zapraszamy na stoisko firmy Delcon Polska! II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już 15-16 grudnia.
więcej >>
28.11.2018

Z dbałością o najmniejszy szczegół

Pupilovo to polska firma, która powstała nie tylko z miłości do pupili, ale również do... dzieci! To właśnie dzięki nim narodził się pomysł na obroże, smycze i szelki dla psów uszyte z chust do noszenia maluchów. Akcesoria mają unikalne wzory, są ręcznie szyte z wysokiej jakości tkanej bawełny, miękkie w dotyku, przyjemne w noszeniu oraz niezwykle wytrzymałe w utrzymaniu. Oprócz tego sklep ma w swojej ofercie produkty zaprzyjaźnionych polskich firm: DogLimit (wieszaki, tabliczki oraz kwietniki z rasami psów oraz Nieszablonowo4U (filcowe gadżety: okładki na książeczki zdrowia/paszporty, etui na telefon, teczki A4 oraz obroże plecione z linki PP).