MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

05.12.2018

Profesjonalna pielęgnacja czworonogów

Firma Dog Care specjalizuje się w pielęgnacji i kondycji psów, ze szczególnym uwzględnieniem psów wystawowych. Są wyłącznym przedstawicielem profesjonalnych australijskich produktów pielęgnacyjnych dla psów i kotów.

W swojej ofercie posiadają cały szereg szamponów, odżywek, balsamów oraz olejków mających za zadanie, jak najlepiej zadbać o szatę pupila. Oprócz kosmetyków w asortymencie firmy znajdziecie szczotki, grzebienie, ręczniki, fartuchy groomerskie, a także kubki i magnesy z wizerunkami różnych ras psów.

04.12.18

Pomoc mile widziana!

Miło nam poinformować, że gościem wystawy będzie Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt.  LSOZ została powołana w celach prowadzenia wszechstronnej działalności w zakresie szeroko pojętej ochrony przyrody i środowiska naturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony zwierząt. Prowadzi oraz wspiera działania na rzecz inicjowania procesu zmian cywilizacyjnych, obyczajowych, kulturowych i legislacyjnych dążących w kierunku poszanowania praw zwierząt oraz tworzenia zwierzętom godnych warunków życia.

W domach tymczasowych wolontariuszy stale przebywa wiele zwierząt potrzebujących specjalistycznego leczenia i opieki. Fundacja działa społecznie, na zasadzie wolontariatu. Utrzymuje się wyłącznie ze zbiórek publicznych oraz z wpłat 1% podatku dochodowego.

Jeżeli chcecie Państwo wspomóc fundację, zapraszamy na stoisko LSOZ. 

30.11.2018

Wysokiej jakości dodatki żywieniowe dla psów

Marka POKUSA for health jest liderem polskiego rynku w dostarczaniu naturalnych suplementów diety dla psów. Ich produkty to nie tylko gwarancja jakości, ale także wysokiej skuteczności, dlatego stanowią nieodłączną część diety wybitnych psów sportowych oraz hodowlanych. Bogata gama asortymentu pozwala na dowolne komponowanie jadłospisu od modelu B.A.R.F. po bilansowanie żywienia psów użytkowych i hodowlanych.

Koniecznie zajrzyjcie na stoisko marki.
30.11.2018

Modnie, wygodnie, komfortowo

W asortymencie firmy Pelo znajdziecie wszystko, czego potrzebują wasze psiaki - od kurtek, kubraczków softshellowych, kombinezonów, przez sukienki, koszulki, bluzy, po smycze, obroże, komfortowe i wygodne legowiska i norki, praktyczne i użyteczne maty. To wszystko i wiele więcej na stoisku firmy podczas II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Lublinie!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6